Najdete nás

Najdete nás také v kamenných prodejnách v Praze, v Litoměřicích a nově v Liberci :)

DOGTOWN

Letenské náměstí 1

 Praha 7

Dogtown je takové psí městečko na pražské Letné, ve kterém najdou Vaši čtyřnozí kamarádi vše od stylové kamenné prodejny s kvalitním zbožím pro psy, přes kadeřníka či lázně, až po psí pekárnu s denně čerstvými domácími pamlsky. 

MC ZOO

Mírové náměstí 41 (v podloubí Domu oděvů)

Litoměřice

LERON CZ.

Čestmírova 510/7

Praha 4 - Nusle

DOGG

Osadní 5
 Praha 7

DOGG je česká firma založená milovníky psů v roce 2015. Zaměřují se na kvalitní, designové, chytré a zdravé výrobky pro psy, které vždy pečlivě otestujeme, než je umístíme do naší nabídky. Většina jejich vychytávek pochází od lokálních českých i slovenských výrobců a od manufaktur z Velké Británie. Od dodavatelů vyžaduje vysokou kvalitu a udržitelnou ruční výrobu z tradičních, přírodních a recyklovaných materiálů, které neškodí psům ani přírodě. 

BONE APETIT

Barvířská 33,

Liberec 3

V Liberecké pekárně Bone Apetit pečou dobroty pro zvířecí mazlíky každý den. Pečlivá ruční výroba, kterou s jistotou přirovnáte domácímu pečení.

Velkým obloukem se vyhýbájí surovinám, které zvířatům nijak neprospívají, ať už jsou to konzervanty, ochucovadla, soli, cukry, barviva nebo další chemické látky. Naopak věří ve zdravé zvířecí mlsání z čerstvých a zdravých surovin.

Bone Apetit byl založen s jednoduchým přáním. Vytvářet ty nejlepší zvířecí pamlsky. Vaši skvělí čtyřnozí chlupáči si je zaslouží!

PLACE STORE TÁBOR

Střelnická I

Tábor

 

 

UMU SHOP

Tržnice DEPO 

 Presslova 14 

Plzeň

sídlo

osobní odběr po domluvě 

Tereza Řeháková 

Korunovační 704/14

 Praha 7

po telefonní domluvě

+420 777 187 745

  • Facebook Black Round

© 2017 by little CORD