top of page

O nás

Vážení zákazníci,

v únoru 2011 jsem si, ještě jako studentka ČVUT, přivezla tříkrálové štěňátko Parsona Russella jménem Kurt. Vyrostl z něho hubený a nohatý psík, který dostal přezdívku Šňůrka.  Chtěla jsem ho „obléci“ do co nejhezčího obojku s vodítkem, bohužel v prodejnách se psími potřebami jsem si nikdy nevybrala obojek přímo podle svých představ. Trvalo mi to dlouho, ale rozhodla jsem se Šňůrce šít obojky a vodítka sama – skvěle vypadající, originální a ušité lépe, než obojky, co se běžně prodávají. V tu dobu jsem však o šicím stroji a jeho používání nevěděla nic. Vybavila jsem si pouze, jak jako malá holka pozoruji svou sestru, jak mi na šicím stroji vyrábí oblečení na panenky. To mě však nezastavilo a nyní si se šicím strojem skvěle rozumím.

Na procházkách po Letné měl Kurt s obojky velký úspěch. Řekla jsem si, proč je nenabídnout i ostatním páníčkům, kteří chtějí pro své pejsky něco jiného. A tak na podzim roku 2016 jsem se rozhodla nabídnout obojky i ostatním.

Vznikla tak značka                       která skrývá jméno mojí Šňůrky.

Šití obojků se stalo mou zálibou ve volném čase.  Ráda vymýšlím nové vychytávky – např. obojky  s kytičkou, které se na českém trhu jinde nedostanou.

Obojky jsou 100% ruční práce. Vyrábím obojky i na zakázku – dle představy zákazníka – od velikosti, až ke zvolené látce.

Vaše Tereza

Tereza

Kurt

bottom of page